Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr strojírenské výroby

referenční číslo: J26115 | aktuálnost: 23.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Jste výrazná, komunikativní osobnost s přirozenou autoritou a schopností vést menší tým lidí? Máte technické vzdělání a zkušenosti ve výrobní oblasti? Vždy dotahujete věci do konce?
Dynamicky se rozvíjející, moderní společnost s mezinárodní účastí a orientací především na zahraniční trhy hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

• řízení a koordinace výroby
• vedení směny, až 25 podřízených
• zajištění plnění výrobního plánu jak po stránce kvality tak i kvantity
• spolupráce na zajištění zlepšování výrobních procesů
• zodpovědnost za včasné plnění výrobního plánu
• zodpovědnost za personální politiku
• zajištění dodržování BOZP ve výrobě

Požadujeme

• SOU/ SŠ technického směru
• zkušenosti ve výrobní oblasti
• autoritativní přístup
• orientace na výsledek
• znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

• zázemí stabilní firmy s tradicí
• zajímavé platové ohodnocení + pohyblivá složka dle plnění plánu
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon
• možnost profesního růstu
• možnost jazykového vzdělávání
• příspěvek na stravování
• práce v jednosměnném provozu

Místo pracoviště: tř. Kosmonautů 989, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mistr, mistr výroby, supervizor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení