Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby (H4171)

referenční číslo: 59b26958a5ad957db86b1a83 | aktuálnost: 12.10.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Řízení pracovního týmu cca 20 pracovníku v nepřetržitém provozu. Zajišťování předem nasmlouvaných surovin pro výrobu u dodavatelů. Práce na 1 směnu. Zajištění provozu prostřednictvím směnových mistrů.

Požadujeme

ÚSO/SŠ a praxe na obdobné pozici; zkušenosti s vedením pracovního týmu, organizační schopnosti, znalost práce na PC a ŘP sk. „B“
• časová flexibilita
• výhodou zkušenost z potravinářské výroby
• bydliště nejlépe Jaroměř a okolí

Nabízíme

• zázemí stabilní výrobní společnosti
• finanční ohodnocení cca 30tis. Kč
• stabilní dlouhodobý pracovní poměr
• zaměstnanecké výhody

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Jaroměř,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mistr, mistr výroby, provozní mistr, vedoucí výrobní linky, vedoucí výrobního bloku, vedoucí výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita