Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník EZ elektro – oblast Jih

referenční číslo: 1228731446 | aktuálnost: 04.05.2021

Pražská teplárenská a.s.

Pražská teplárenská a.s. patří mezi největší a nejvýznamnější teplárenské společnosti v České republice. Zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné energie pro organizace a domácnosti, zejména na území hlavního města Prahy.

Nyní hledáme kandidátky / kandidáty na pozici

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Zajištění provozu předávacích stanic a rozvodných tepelných zařízení oblasti
  • Kontroly, provozní údržba a opravy na předávacích stanicích a na rozvodech tepla
  • Spolupráce s ostatními profesemi na zjišťování a odstraňování poruch, odstavování a najíždění tepelných zařízení
  • Vedení provozní evidence
    Požadavky na kandidáty:
  • Min. vyučení v oboru elektro
  • Praxe v oboru výhodou
  • Vyhláška 50 § 6, obsluha elektrických zařízení
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou
  • ŘP skup. B
  • Zdravotní způsobilost
  • Samostatnost, zodpovědnost
    My vám nabízíme:
  • Zázemí významné energetické skupiny Veolia
  • Denní směny 7 - 15 hod.
  • Mnoho zaměstnaneckých výhod:

zkrácená pracovní doba 37,5 hod. týdně, tj. 7,5 hod. denně
8 dnů dovolené navíc, tj. 28 dnů celkem
13. a 14. mzda
27 600 bodů do cafeterie benefitů - lze využít na pojištění, sport, cestování, kulturu a péči o zdraví; při převodu na pojištění je to 27 600 Kč ročně
stravenky v hodnotě 100 Kč (s firemní dotací 69 Kč)
očkování proti vybraným chorobám

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik, strojní zámečník, dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování