Typ nabídky

Minimální mzda

HR konzultant

referenční číslo: 10750 | aktuálnost: 17.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás práce v personální agentuře? Jste komunikativní, spolehlivý a samostatný člověk s chutí překonávat stanovené cíle? Nezaleknete se první překážky, ale hledáte cestu, jak ji obejít? Pokud odpovídáte ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Největší česká personální agentura hledá posilu do svého týmu na pozici:

HR KONZULTANT (20-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • zajištění náborů zaměstnanců
  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
  • vedení pohovorů a výběr kandidátů
  • zodpovědnost za tvorbu a správu inzerátů
  • poskytování odborného poradentví v oblasti HR
  • komunikace s kandidáty i klienty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obchodních pozicích či v oblasti HR vítána
  • středně pokročilá znalost AJ výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost
  • aktivní přístup a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • práci v příjemném a moderním prostředí
  • příležitost pro osobní i profesní rozvoj
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • sick days, firemní akce, vzdělávání
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR, Obchod, prodej, nákup