Typ nabídky

Minimální mzda

Operátorka tiskárny – Český Těšín – od 16 200 Kč, 15 pracovních dní

referenční číslo: 599c18fbbabecf1f951867fc | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta tiskařské společnost se sídlem v Českém Těšíně hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty na pozici Dělník ve výrobě.

POUZE 15 PRACOVNÍCH DNÍ V MĚSÍCI!
MOŽNOST NÁSTUPU IHNED!
VÝKONNOSTNÍ BONUSY AŽ 4 000 KČ!

Co Vás čeká?

Nabízíme:

-       možnost po měsíci pracovat na HPP

-       75 Kč/hodinu, po odpracovaném měsíci výkonnostní bonus až 4 000Kč

-       Zákonné příplatky

Náplň práce:

-           manuální práce a ruční práce

-           balení knih, lepení etiket, skládání krabic

Požadujeme:

-          pracovitost, manuální zručnost

-          dobrou fyzickou zdatnost

-          spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

-          ochotu pracovat na 12tihodinové směny (ranní, noční)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte Váš životopis na tereza.navrkalova@adecco.com nebo volejte na 734 444 904.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 16 200 - 17 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Média, polygrafie, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní