Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda v Amazonu – 135 Kč/hod + 10% bonus a příplatky!

referenční číslo: 59956455babecf3063378f64 | aktuálnost: 10.11.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte jednoduchou práci na zkrácený úvazek? Chcete si přivydělat při studiu? Zkuste Amazon! Práce jen 2 dny v týdnu a nová vyšší mzda 135 Kč na hodinu! Tak neváhejte a domluvte si pohovor co nejdříve v Praze nebo ve Vašem městě! Volejte ZDARMA 800 856 856.

Co Vás čeká?

- manipulace se zásilkami

- rozbalování a balení zboží

- práce se čtečkou

- 2 směny v týdnu – máte možnost vybrat si z více variant dle Vašich časových možností přes týden nebo třeba jen o víkendu

Co s námi získáte?

- 135 Kč/hod + příplatky

- speciální BONUS 3 500 Kč pro bývalé brigádníky

- BONUS 5 000 Kč za doporučení Vašeho kamaráda či člena rodiny

- práci v klimatizovaném a čistém moderním prostředí

- hlavní jídlo jen za 25 Kč

- svoz na směny a ze směny ZDARMA

Co očekáváme?

- schopnost práce na směny

- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

- plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města - Chomutov, Ústí, Teplice, Most, Lovosice, Kladno či Roudnice nad Labem.

Zaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme Vás kontaktovat. Nechce se Vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Dobrovíz u Prahy,

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Seniory, Studenty