Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí realizačního týmu - implementace IS (50.000 - 60.000 Kč)

referenční číslo: 32129 | aktuálnost: 22.08.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Česká společnost, která zaujímá stabilní místo na poli identifikačních systémů, přijme manažera s ambicemi vést celý realizační tým a zároveň samostatného konzultanta, který se nebojí sám u zákazníka systémy implementovat. Orientujete se dobře v IT? Máte zkušenosti s implementací softwaru a toužíte po karierním růstu? Ten Vám můžeme zaručit! Zašlete své CV a staňte se vedoucím realizačního týmu!

  • odpovědnost za kompletní realizaci zakázek
  • vedení realizačního týmu
  • účast na implementaci systému přímo u zákazníka
  • nastavení SW i HW
  • školení uživatelů
  • průběžná komunikace se zákazníkem,
  • technická podpora - přímo u zákazníka i přes vzdálenou plochu
  • komunikace s obchodníky, testery a programátory
  • administrativní činnost

Požadujeme

  • SŠ / VŠ nejlépe se zaměřením na IT
  • zkušenosti s organizací implementace SW, řízení projektů v IT, apod.
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • velmi dobrá orientace v OS Windows + Windows servery
  • alespoň okrajová zkušenost s instalací HW, včetně síťového zapojení
  • základní znalost SQL
  • organizační talent, dobré komunikační dovednosti)
  • časová flexibilita - ochota cestovat v rámci ČR a SR
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • možnost zajímavého výdělku, který lze ovlivnit svým kvalitním výkonem
  • odpovídající technické zázemí
  • mobilní telefon
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • relax zóny
  • dotované kurzy angličtiny v rámci pracovní doby
  • rodinná atmosféra, společné aktivity
  • osobní a individuální přístup k zaměstnancům

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita