Typ nabídky

Minimální mzda

Práce ve výrobě v Rožnově – až 23 000 Kč/měs.

referenční číslo: 5991bdabbabecf337c6c80e7 | aktuálnost: 20.10.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Víte, že rodinná německá společnost Brose patří k nejlepším zaměstnavatelům v kraji? Víte, že si tam nyní můžete vydělat až 23 000 Kč za měsíc ?Pokud prokážete roční zkušenost s prací ve výrobě, nabídneme Vám rovnou nástup do kmenového stavu Brose! Tak neváhejte a zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a zaregistrujte se na pohovor.

Náplň práce

Co s námi v Brose získáte?
- měsíční výdělek 21 000 - 23 000 Kč za měsíc - šikovným zaměstnancům mzda u nás roste rychle už ve zkušební době
- 13. a 14. plat  a podíl na hospodářském výsledku
- nadstandardní příplatky za práci ve svátky a o víkendu
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností převodu do kmenového stavu
- dotované obědy za pár korun
- týden dovolené navíc

Co ke své práci budete potřebovat?
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost

Zaujala Vás naše nabídka?
Klikněte na tlačítko "Mám zájem" nebo pošlete životopis na nabor@randstad.cz. Nechce se Vám čekat? Nechce se Vám psát? Pak volejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 21 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm,

Region: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy