Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer obchodního týmu (35 000 - 60 000 Kč)

referenční číslo: 15503 | aktuálnost: 10.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s budováním dlouhodobých vztahů se zákazníky? Disponujete dovednostmi vedení obchodního týmu a můžete je prokázat výsledky? Přijímáte rádi výzvy a překonáváte překážky?

Česká personální agentura s vybudovaným postavením na trhu hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU

Náplň práce

  • utváření strategie a rozvoj svěřeného obchodního týmu
  • zaškolení a vedení týmů personálních konzultantů
  • akvizice a aktivní budování vztahů s firemními zákazníky
  • účast a profesionální reprezentování společnosti na veřejných akcích
  • podílení se na mapování nových trendů v oblasti HR a oboru svěřeného týmu
  • odpovědnost za obchodní výsledky týmu, reporting

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • prokazatelnou praxi a výsledky ve vedení obchodního týmu
  • praxi v oblasti personálních agentur výhodou
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B
  • tah na branku, silnou osobnost, schopnost sebemotivace

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení (fixní a pohyblivá složka)
  • systém motivačních odměn, věcné dary dle dosažených výsledků
  • balík zaměstnaneckých benefitů (stravenky, penzijní připojištění, sick days,…)
  • využívání notebooku, telefonu k soukromým účelům
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příjemné prostředí mladé firmy
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR, Obchod, prodej, nákup