Typ nabídky

Minimální mzda

Bezpečnostní pracovník

referenční číslo: 598312f3babecf410e0cde61 | aktuálnost: 02.10.2017

RAMBROK, s.r.o.

Náplň práce

•Jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu

•Náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu

•Evidence zákazníků, komunikace a spolupráce s klientem

•Základní obsluha mobilních zařízení

•Jednoduchá administrativa

Požadujeme

•Zdravotní způsobilost

•Chuť pracovat a seberealizovat se

•Příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme

•Pracovní zázemí ve stabilní firmě s možností platového růstu – zvyšování mzdy

•Výkonnostní a docházkové bonusy

•Zajímavou práci na plný úvazek

•Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

•Odborné zaškolení na danou pozici

•Zaměstnání v moderním a čistém prostředí

•Nástup ihned, nebo dohodou

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Profese: detektiv, odborný bezpečnostní pracovník, pracovník ostrahy, vrátný

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: Studenty, Cizince, OZP - s docházením