Typ nabídky

Minimální mzda

řidič VZV

referenční číslo: 597a3000a5ad95766f746b5b | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

řidič VZV

Náplň práce

Práce v logistice, obsluha VZV

Požadujeme

Požadujeme:

  • znalost práce s VZV
  • praxi v logistice
  • schopnost spolupráce
  • pracovní nadšení a loajalita
  • zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu)

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • dlouhodobá pracovní jistota
  • od 115,- Kč/hod
  • obědy a večeře zdarma
  • možnost vyplacení záloh
  • ubytování zajištěno
  • třísměnný provoz - od pondělí do pátku 6:00- 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00- 6:00 hod.
  • firemní autobusová doprava Slaný a zpět
  • příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Místo pracoviště: Slaný u Prahy,

Region: Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Ostatní

Profese: dělník, dělník ve výrobě, logistik, skladník, skladník/manipulant, specialista logistiky, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity