Typ nabídky

Minimální mzda

řízení projektů - výrobní inženýr

referenční číslo: 15278 | aktuálnost: 12.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením projektů? Jste schopni organizovat a pracovat i na dvou projektech současně? Pak pro Vás máme zajímavou a perspektivní pozici!!!!

Náplň práce

* zodpovědnost za řízení nájezdu nových projektů a procesů * zodpovědnost za řádné plnění termínů v souvislosti s náběhem nebo změnami v procesu * zajišťování nastavení výrobního procesu dle požadavků zákazníka a interních směrnic * dohled, aby výrobek splňoval požadavky zákazníků na kvalitu * spolupráce na rozvíjení flexibilního výrobního procesu a zařízeních * spolupráce na snižování výrobních nákladů a zvyšování kvality výrobku

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • 3 roky praxe jako projektový inženýr/průmyslový inženýr
  • anglický jazyk - středně pokorčilá úroveň (denní využití)

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon/notebook
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství