Typ nabídky

Minimální mzda

Předvývoj automobilů

referenční číslo: 15329 | aktuálnost: 07.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš pracovat na super cool pozici, která ti umožní udávat trendy u nových automobilů a inovovat? Vystudoval jsi VŠ, obor elektro, IT nebo automobilová doprava? Orientuješ se v SW, HW a zajímáš se o elektroniku v automobilech? Ještě ke všemu rád komunikuješ s lidmi a máš anglický jazyk na komunikativní úrovni?

Chop se této jedinečné šance a rozjeď svoji kariéru v předvývoji automobilů u mezinárodní společnosti, která ti nabídne bezva benefity!

Náplň práce

  • Inovování, hledání nových technologií
  • Zpracování inovací v předvývoji automobilů
  • Zpracování technických zadání pro vytvoření demonstrátorů
  • Tvojí oblastí bude HMI, konektivita a asistenční systémy

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro, IT, doprava
  • Orientaci v HW a SW
  • Znalost automobilové elektroniky a přenosu dat
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikační schopnosti a samostatnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kariérní i osobní růst
  • Jazykové kurzy
  • Nově vybavené pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné společnosti a další zajímavé benefity
  • Možnost ubytování
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika