Typ nabídky

Minimální mzda

Robotik - kvasiny, základ 29 000 Kč

referenční číslo: 5-30-248174/JD | aktuálnost: 04.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme právě Vás, máte-li elektro vzdělání, nezaleknete se pracovat ve 3 směnném provozu a máte alespoň krátkou zkušenost v oblasti seřizování a údržby ROBOTICKÝCH stanic!
Do týmu jedné z největších nadnárodních elektrotechnických společností hledáme kandidáty na pozici ROBOTIK.
Co Vás čeká?

  • seřizování a údržba robotických stanic
  • zajištění chodu linky a údržba strojů a spojených technologií
  • navrhování technických vylepšení a implementace změn
  • práce s technickou dokumentací a zpracování pravidelných zpráv
  • komunikace se zákazníkem a s kolegy z ostatních oddělení

Přidej se do týmu! Máš šanci i pokud jsi absolvent!

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro
  • kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. min §5
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost MS Office
  • flexibilita a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Benefity: * 13tý plat * 5 týdnů dovolené * bridge days * 3 dny plně hrazené od zaměstnavatele v případě návštěvy lékaře * příspěvek na stravování + možnost využít závodní jídelnu * 6000Kč/rok na volnočasové aktivity * 1000Kč/měsíc na důchodové nebo životní připojištění * smlouva na dobu neurčitou od nástupu * zkušební doba 2 měsíce * školení a jazykové kurzy Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika