Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka obchodního oddělení (20.000 - 25.000 Kč)

referenční číslo: 31488 | aktuálnost: 24.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Trochu obchodník, trochu markeťák a hlavně pohodový (i pohotový) člověk by měl být nový obchodní referent, kterého právě hledáme! Najde se pravá ruka pro obchodní oddělení české IT firmy?

  • interní podpora chodu obchodního oddělení
  • komunikace s obchodníky, organizace schůzek
  • evidence a správa obchodních zakázek
  • podílení se na marketingu
  • komunikace se zákazníky, správa jejich evidence
  • obecně administrativní činnost, správa dokumentace

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • prokazatelná praxe na obdobné pozici (administrativa / obchod / marketing)
  • zkušenost s přímou komunikací se zákazníky
  • MS Office - pokročilá znalost
  • dobré organizační schopnosti, samostatnost
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B - aktivně

Nabízíme

  • mobilní telefon
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • relax zóny
  • dotované kurzy angličtiny v rámci pracovní doby
  • rodinná atmosféra, společné aktivity
  • osobní a individuální přístup k zaměstnancům

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita