Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik pro EU (25.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 31302 | aktuálnost: 19.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

  • montáže po EU
  • provádění kontrol a oprav dodávaných zařízení
  • zaškolení personálu zákazníka
  • technické poradenství a podpora

Požadujeme

  • zkušenost se servisní činností výrobních zařízení
  • praxe v oblasti pneumatiky/hydrauliky výhodou
  • znalost AJ/NJ - komunikativně
  • vyhláška 50/78 sb.
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme

  • zázemí prosperující firmy
  • nadstandardní ohodnocení
  • příspěvek na stravné, dopravu
  • dny volna navíc
  • vánoční odměny
  • možnost profesního i kariérního růstu
  • příjemný kolektiv zkušených konstruktérů
  • pracoviště u Mikulova (Břeclav)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity