Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení účetnictví

referenční číslo: 5964c887babecf6b054cbb3e | aktuálnost: 10.01.2018

Jihomoravský kraj

Krajský úřad Jihomoravského kraje vypisuje výběrové řízení na vedoucí/ho oddělení účetnictví odboru ekonomického.

Náplň práce

odpovědnost za správnost vedení účetnictví Jihomoravského kraje

koordinace zpracování roční účetní závěrky Jihomoravského kraje

odpovědnost za  práci oddělení účetnictví

metodické řízení vedení účetnictví Jihomoravského kraje

určování postupů účtování v rámci účetní jednotky Jihomoravský kraj

organizace a metodické řízení zpracování účetní závěrky

metodické řízení čerpání finančních prostředků z Evropské unie v oblasti účetnictví Jihomoravského kraje a daně z přidané hodnoty

metodická pomoc  konečným uživatelům prostředků z fondů Evropské unie v oblasti účetnictví

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání nejlépe v ekonomických studijních oborech

dobrá znalost účetnictví se zaměřením na územní samosprávné celky

základní orientace v rozpočetnictví, nakládání s majetkem a v daňové problematice územních samosprávných celků

praxe ve vední lidí je výhodou, nikoliv však podmínkou

zaměření na týmovou spolupráci

schopnost nést zodpovědnost

organizační dovednosti

komunikační schopnosti

odolnost vůči zátěži

schopnost analyticky a koncepčně myslet

ochota dále se vzdělávat

práce na PC (účetní software, WORD, EXCEL)

Nabízíme

velmi dobré finanční ohodnocení (platová třída 12,  příplatek za vedení, osobní příplatek, odměny)

koncepční práce + koordinace pracovního týmu + nastavování metodik = absence stereotypu

systém benefitů - sick days, pět týdnů dovolené, firemní mateřská školka, pružná pracovní doba, stravenky, Ticket Benefit Card, široké možnosti nadstandartního vzdělávání, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

pracoviště v historické budově v centru Brna

neformální akce

Místo pracoviště: Žerotínovo náměstí 449/3, Brno-střed, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: vedoucí oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday