Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní manažer s AJ

referenční číslo: 15187 | aktuálnost: 11.10.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Nudíte se v současném zaměstnání? Hledáte nový impulz, novou výzvu, která Vás vytrhne z letargie? Víte, jak by měla fungovat automotive výroba? Mluvíte anglicky? Zvládáte stres a nebojíte se si prosadit svou? Napište! Máme pro Vás práci snů! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER S AJ

Náplň práce

* Koordinace chodu výroby * Zodpovědnost za podřízené * Hodnocení kvality práce * Jednání se zákazníky a dodavateli * Tvorba budgetu výroby

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na podobné pozici v automotive průmyslu
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Odolnost vůči stresu, silnou osobnost, loajálnost

Nabízíme

  • Možnost seberealizace
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: okres Chrudim

Mzda: 100 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba