Typ nabídky

Minimální mzda

Kuchař/ka studené kuchyně

referenční číslo: 59539de9a5ad950de9007fc8 | aktuálnost: 18.08.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, nový hotel v centru Karlových Varů, hledáme zajímavé kandidáty se zkušenostmi v oboru na pozici Kuchař/ka.

Náplň práce

  • Příprava pokrmů všeho druhu
  • Svědomité plnění pracovních úkolů

Požadujeme

  • Praxe v oboru nutná!
  • Zkušenosti z hotelového provozu
  • Chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
  • Nápaditost, spolehlivost, pracovitost
  • Přehled o gastronomii

Nabízíme

  • Práci v moderním hotelovém komplexu
  • Stravování po 3 měsících zdarma, příplatky soboty, neděle, svátky, prémie dle výkonu.
  • Po 6 měsících: příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity, bonusy využívající Flexi Pasypo roce možnost dalších benefitů jako je příspěvek na dovolenou.
  • Pracovní doba: turnusové služby
  • Základní mzda: 24 000,- Kč + bonusy
  • Místo výkonu práce: centrum Karlových Varů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Karlovy Vary,

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař, pomocná síla v kuchyni

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas