Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní - možnost částečného úvazku (30.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 31162 | aktuálnost: 24.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme expertku na "má dáti, dal" :-). A to ideálně se zkušenostmi ze zahraniční firmy a s komunikativní úrovní anglického jazyka. Společnost poskytuje i možnost práce na zkrácený, tedy 6ti hodinový úvazek.

  • komplexní zpracování finančního účetnictví
  • mzdová agenda
  • příprava měsíčních a ročních účetních závěrek
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
  • komunikace s kolegy napříč zahraničními pobočkami firmy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického charakteru
  • alespoň 4 roky praxe v podvojném účetnictví
  • znalost některého účetního systému, ideálně SAP, Keloc
  • dobrá znalost práce na PC, MS Office, internet, ...
  • komunikativní znalost angličtiny
  • výhodou zkušenost ze zahraniční společnosti
  • výhodnou orientace v mezinárodních standardech IFRS - není podmínkou

Nabízíme

  • místo výkonu práce - Oslavany
  • kurzy angličtiny i němčiny přímo ve firmě, v rámci pracovní doby
  • práce ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • motivační bonusový systém
  • možnost profesního a osobního růstu
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na závodní stravování - kantýna
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na dopravu
  • 13. mzda
  • firemní akce
  • možnost využití i příspěvku na penzijní pojištění

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita