Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ve výrobě - dvousměnný provoz až 115Kč/hod

referenční číslo: 59511f5cbabecf736703a838 | aktuálnost: 23.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- nástup IHNED

- místo výkonu práce: Plzeň

- 2 směnný provoz (6:00-14:00; 14:00-22:00)

- zajímavé finanční ohodnocení až od 115 Kč/hod. + zákonné příplatky

- nástupní mzda od 103Kč/hod. (postupné navyšování mzdy dle výkonu)

- příplatky za víkend, svátek

- 25 dní dovolené

- stravenky

Požadujeme

- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

- praxe ve výrobní firmě výhodou

Nabízíme

- stravenky

Místo pracoviště: Plzeň,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní