Typ nabídky

Minimální mzda

ředitel výroby

referenční číslo: 15103 | aktuálnost: 15.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti v oblasti řízení výroby? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a orientujete se v oblastech sváření, pájení a CNC obrábění? Umíte správně motivovat své podřízené a optimalizovat výrobnu? Chcete využít své schopnosti v rámci výrobní společnosti působící v Královéhradeckém kraji? Zašlete nám Váš životopis! Česká strojírenská společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici ŘEDITEL VÝROBY.

Náplň práce

* Plánování a optimalizace výrobních procesů * Odpovědnost za zaměstnance ve výrobě * Řízení výrobního procesu * Spolupráce při technologickém rozvoji * Podílení se na zavádění nových výrobků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxi na pozici vedoucího výroby ve strojírenské společnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v oblasti zakázkové výroby – výhodou
  • Silnou osobnost schopnou vést a motivovat podřízené

Nabízíme

  • Automobil i k osobnímu užití
  • Roční bonusy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na rekreaci
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství