Typ nabídky

Minimální mzda

Tavič kovů (až 35.000 Kč)

referenční číslo: 30941 | aktuálnost: 21.06.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte nějakou praxi ve slévárenství a chcete mít jistotu slušného výdělku? Nevadí Vám zároveň práce na třísměnný provoz a hledáte si uplatnění na Olomoucku? Pak zašlete svůj životopis a přihlaste se na pozici "taviče kovů"!

  • obsluha tavících pecí - vsázení materiálů a přísad
  • tavení neželezných kovů a jejich slitin
  • ošetření taveniny
  • tavení oceli v elektrických obloukových pecích
  • vedení příslušných záznamů.

Požadujeme

  • min. SOU obor strojírenství
  • praxe ve slévárenství výhodou
  • znalost technologických postupů výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti s jistým výdělkem
  • 25 dní dovolené
  • příplatky za prostředí
  • dotované stravování
  • možnost kariérního růstu
  • možnost ubytování ve firemních ubytovnách
  • firemní vzdělávání a hrazené kurzy

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity