Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní / controller (40.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 30966 | aktuálnost: 21.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Je finanční účetnictví Vaše parketa a zvládáte ho i podle IFRS? Hledáte stabilní a zodpovědné zaměstnání? Chcete zúročit své zkušenosti v moderním prostředí zahraniční výrobní společnosti a využít v práci angličtinu? To vše Vám může nabídnout klient, pro kterého hledáme vhodné kandidáty na pozici "Finanční účetní / controller".

  • odpovědnost za úplnost účetnictví dle IFRS / GAAP požadavků
  • příprava měsíčních výkazů i roční účetní závěrky
  • komplexní vedení účetnictví (hlavní kniha, pohledávky, závazky, majetek, peněžní prostředky,...)
  • sledování změn v účetní i daňové legislativě, jejich případné zapracování do praxe
  • částečně činnosti controllingu

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • alespoň 4 roky praxe na pozici finanční účetní
  • znalost mezinárodních standardů IFRS nezbytná
  • velmi dobrá znalost MS Office - především Excel
  • zkušenost se systémem SAP velkou výhodou
  • Angličtina na pokročilé úrovni - slovem i písmem
  • samostatnost, pečlivost, časové flexibilita

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí (CT Park Modřice)
  • Perspektiva dlouhé spolupráce

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské