Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontáž v Německu! (40.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 30951 | aktuálnost: 21.06.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hola, hola, Německo volá!!
Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti skvělou příležitost skloubení práce v Brně a v Německu!

  • montáž, elektro instalace zařízení, zapojování kabeláže
  • práce s technickou dokumentací
  • označování komponentů a konektorů
  • měření a dokumentování zkoušek podle vyhlášky 50
  • spolupráce s elektro konstruktérem

Požadujeme

  • SOÚ/SŠ elektro
  • praxe na obdobné pozici
  • oprávnění instalovat a připojovat stroje do 400V
  • pokročilá znalost NJ případně AJ
  • znalost práce na PC ( MS – Office) – výhodou
  • ochota cestovat – práce v ČR a Německu
  • týmový duch, flexibilita, důslednost, rozhodnost

Nabízíme

  • jednosměnný provoz
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost profesního a odborného růstu
  • perspektivu dlouhé spolupráce

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity