Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda - 4hodinové směny až 140 Kč/hod.

referenční číslo: 5943fd17babecf5aab39164c | aktuálnost: 20.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Náplň práce:
-    rozbalování zásilek
-    třídění zboží
-    kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
-    skenování kódů, tisk etiket
- udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

-    ochotu naučit se novým věcem
-    základní znalost práce s PC
-    velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
-    spolehlivost, zodpovědnost
- možnost chodit první 3 týdny intenzivně po-pá, možnost pracovat ve 2 směnném provozu
- dlouhodobou spolupráci
-    pečlivost, loajalitu
- schopnost naučit se cca 40 německých slovíček

Nabízíme

-    nástup možný IHNED
-    místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
-    zajímavé finanční ohodnocení: fixní mzda 104 Kč/hod. + výkonnostní bonus až 36 Kč/hod.
-    60 Kč stravenky (po 200 odpracovaných hodinách)
-    2 směnný provoz (ranní 5.30 – 13.30, odpolední 14.00 – 22.00)
- možné i 4 hod. směny (5:30-9:30; 9:30-13:30; 14:00-18:00; 18:00-22:00)
-    výborná dopravní dostupnost – MHD
-    práce ve stabilní společnosti
- po 3 týdnech možnost volby směn
- vhodné od 16 let

Místo pracoviště: Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Praxe a stáže