Typ nabídky

Minimální mzda

Grafik - marketingový specialista

referenční číslo: 59426ecaa5ad950fdd1461a1 | aktuálnost: 31.07.2017

Natland Real Estate, a.s.

MK Real Estate, a.s., zavedená silná česká developerská společnost přijme do svého týmu marketingového specialistu se znalostí grafických programů

Náplň práce

  • Grafické práce spojené s prezentací společnosti i projektů
  • Grafické návrhy a práce spojené s identitou společnosti i jednotlivých projektů
  • Správa a aktualizace web prezentace společnosti i jednotlivých projektů
  • Návrh a správa značky a vizuálního stylu nových projektů
  • Prezentace projektů mimo web projektu a realitní servery
  • Správa inzerce na realitních serverech
  • Příprava a zadávání tiskové inzerce
  • Spolupráce na tvorbě marketingové strategie společnosti i jednotlivých projektů
  • Příprava mediálního plánu
  • Monitoring developerského trhu
  • Příprava veškerých prezentačních materiálů
  • Koordinace jednorázových akcí (veletrhy, dny otevřených dveří apod.)
  • Aktualizace a správa prodejního systému
  • Příprava marketingových podkladů pro dodavatele aj.

Požadujeme

  • úplné SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
  • výbornou znalost českého jazyka, (znalost AJ výhodou)
  • výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti včetně komunikace po telefonu
  • příjemné vystupování
  • dobré organizační schopnosti
  • MS Office, Excel na pokročilé úrovni
  • Adobe Creative Suite Design Standard 5 (Photoshop,  InDesign, Illustrator, Acrobat); Adobe Lightroom

-     vysoké pracovní nasazení

  • ochotu učit se novému
  • časovou flexibilitu
  • zájem o obor
  • praxi na obdobné pozici

Nabízíme

  • samostatnou, zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
  • přátelský kolektiv
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • možnost profesního vývoje
  • nástup ihned

Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na email: office@mkre.cz

Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671, Praha, 18600

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: specialista marketingu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita