Typ nabídky

Minimální mzda

IT prodejce PO telefonu

referenční číslo: 15027 | aktuálnost: 20.06.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte obchodního ducha, kterého byste rádi využili při aktivním telefonickém oslovování potenciálních zákazníků? Máte nápady na další možnosti jak oslovit zákazníky např. v rámci on-line marketingu, které byste mohli zrealizovat ve spolupráci s marketingovým oddělením? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní společnost zabývající se elektronizací systémů (oblast lékařství) hledá posilu do svého týmu na pozici: IT PRODEJCE PO TELEFONU

Náplň práce

* aktivní oslovování nových zákazníků * prezentace produktů dané společnosti * komunikace se stávajícími zákazníky * vkládání informací do interní databáze * průzkum trhu * úzká spolupráce s oddělením marketingu * návrhy na další možné cesty jak oslovit zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • prodejní dovednosti
  • Anglický jazyk - mírně pokročilou znalost
  • komunikativnost, obchodní myšlení, reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • práci v moderních kancelářích
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • další odměny dle výkonu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha - Hůrka

Mzda: 25 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair