Typ nabídky

Minimální mzda

Technik strojů a zařízení / JM kraj

referenční číslo: 37026 | aktuálnost: 31.07.2018

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna, hledáme vhodné kandidáty na pozici
Technik strojů a zařízení / Jihomoravský kraj
Náplň práce
- provádění preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení
- opravy strojů a zařízení
- instalace a údržba výrobních zařízení (elektrická, mechanická, pneumatická)
- samostatné řešení problémů s použitím návodů a elektroschémat
- provádění revizí elektrických zařízení
- spolupráce na vytváření plánů preventivní údržby
- podílení se na zlepšování efektivity výrobních zařízení
Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání
- platnou vyhl. č. 50/1978 Sb.
- praxe min. 3 roky na obdobné pozici (technik, údržbář)
- zkušenost s údržbou mechanických částí strojů,
- znalost pneumatických a hydraulických systémů, PLC - řízeného vybavení
- uživatelskou znalost PC
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- výhodou:
- zkušenost s CNC systémy
- znalost AJ
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- zaškolení pro práci, na PC
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody (dotované obědy za 20 Kč, občerstvení zdarma, zdarma lekce AJ na pracovišti, možnost využití sportovních aktivit u našich partnerů, aj.)
- půlroční a roční bonusy
Termín nástupu: ihned / dohodou
Místo pracoviště: Vyškov
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail kariera04@karierasro.cz a uvádějte značku 21764/Technik/KRE.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společností Kariéra. s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, IT - vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Ostatní