Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby, denní směna bez jazyka

referenční číslo: 59381b71babecf4e494ab74a | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- denní opravy a údržba výrobních hal a kanceláří
- komunikace s českými a evropskými dodavateli (servis, náhradní díly, služby)
- zajištění servisu a revizí - kompresory, vývěvy
- v případě nepřítomnosti zástup správce technického skladu
- zajišťování, objednávání, přijímání a zaskladňování náhradních dílů
- zajišťování oprav strojních součástí

Požadujeme

- dobrou znalost českého jazyka
- pokročilou znalost práce s počítačem
- technické vzdělání a technické myšlení
- ŘP skupiny B
- schopnost pracovat i ve stresovém prostředí a pod tlakem

Nabízíme

-    Nástup IHNED
-    Zajímavé finanční ohodnocení
-    Práce na denní směnu
-    Práce v mezinárodní společnosti
-    vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
-    dotované stravování
-    roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
-    příspěvek na penzijní připojištění
-    5 týdnů dovolené
-    bonus za doporučení nového zaměstnance 25.000 Kč

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství