Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář stavebních projektů

referenční číslo: 593811ffbabecf325966b94a | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se činností v oblasti architektury, projektování a další inženýrské činnosti, hledáme vhodného kandidáta

Náplň práce

  • Tvorba odborných odhadů investičních nákladů
  • Tvorba propočtů, rozpočtů a výkazů výměr
  • Cost a value management
  • Vyhodnocování stavebních nákladů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební
  • MS Office
  • Znalost SW pro tvorbu rozpočtů (RTS, Callida, apod.)
  • Znalost SW AutoCAD výhodou
  • Praxe v oboru rozpočtování staveb
  • Dobrá znalost NJ (AJ nebo FJ výhodou)

Nabízíme

  • Firemní benefity - mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, firemní akce, flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
  • Stabilní zázemí renomované společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Špičkové vybavení HW + SW

Požadované jazykové znalosti

Německý

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita