Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výdejny zdravotnických potřeb / Praha

referenční číslo: 37020 | aktuálnost: 20.12.2018

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, nejvýznamnější společnost zabývající se výrobou zdravotnického materiálu, hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici:
Vedoucí výdejny zdravotnických potřeb / Praha/KOL
Náplň práce:
koordinace činnosti na výdejně zdravotnických potřeb se 3 zaměstnanci
řízení finančních toků na výdejně
zodpovědnost za obrat výdejny
zajištění kontaktů směrem ke zdravotním pojišťovnám a specialistům
komunikace se zákazníky
Požadujeme:
Vzdělání VOŠ, obor Diplomovaný farmaceutický asistent nebo Laborant výhodou
Orientaci v oblasti zdravotnických materiálů
Výhodou je zkušenost s vedením prodejny
Obchodního ducha, proaktivní přístup, orientaci na zákazníka
Přesnost, pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
Komunikativní znalost AJ
ŘP sk.B
Nabízíme:
kreativní práci s vysokou mírou samostatnosti
firemní programy na podporu osobního i profesního rozvoje a vzdělávání
motivující platové ohodnocení
služební automobil i k soukromým účelům
zaměstnanecké výhody a zázemí odpovídající standardu mezinárodní společnosti
Místo výkonu práce: Praha
Nástup: dohodou
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 2836/Ved.výd./KOL
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společností Kariéra. s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Ostatní