Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr/ka zákaznické kvality/Ústecký kraj

referenční číslo: 37022 | aktuálnost: 05.02.2020

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, předního světového výrobce automobilové techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- Řízení zákaznických reklamací a nastavování účinných protiopatření.
- Účast na zavádění nových projektů za oblast kvality.
- Denní komunikace a jednání se zákazníky v Čechách i zahraničí (časté služební cesty plánované i neplánované, příprava podkladů a komunikace v angličtině).
- Analýza možného výskytu a vlivu vad FMEA.
- Příprava dat a reportů (8D report, pareto, Ishikawa diagram apod).
POŽADAVKY
- SŠ/VŠ ekonomický či technický směr případně odpovídající zkušenosti.
- Znalost anglického jazyka – denní komunikace - meetingy, e-maily.
- Vyjednávací schopnosti, řidičský průkaz B – aktivní řidič (zahraniční služební cesty).
NABÍZÍME
- Příspěvky na dopravu, stravování, penz. připojištění a dětské tábory
- Flexibilní složka mzdy, Možnost ročních bonusů
- Zvýhodněné tarify mobilního operátora
- Pružná pracovní doba
- Doprava ze směru Chomutov, Most a Podbořany zajištěna
Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Žatec
Nástup dohodou, možno ihned
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail: kariera06@karierasro.cz a uveďte značku 20856/IK/KOL.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Ústecký kraj

Obor: Management, Strojírenství, Ostatní