Typ nabídky

Minimální mzda

Lakýrník - junior

referenční číslo: 14926 | aktuálnost: 19.12.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Vystudoval jsi SOU nebo SŠ technického oboru a hledáš si teď zajímavou práci? Jsi manuálně zručný, pečlivý a chceš se učit od zkušenějších kolegů? Necheš pracovat na noční směny? Tak se ozvi, zašli mi svůj životopis a staň se machrem na LAKOVÁNÍ strojů. Nastartuj svoji kariéru v mezinárodní společnosti, která má spoustu zajímavých benefitů a umožní Ti kariérní růst!

Náplň práce

* Míchání barev * Lakování * Manuální práce (kytování, broušení) * Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Manuální zručnost
  • Ochotu se učit novým věcem
  • Orientaci ve výrobní dokumenaci

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Sportovní akce
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Mzda: 19 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba