Typ nabídky

Minimální mzda

Výkupčí nákladních vozidel a techniky (H4105)

referenční číslo: 59305f6ababecf35227b31e6 | aktuálnost: 20.11.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

analýza trhu, jednání s prodejci po celé ČR, administrativní podpora výkupu, zajištění kompletního procesu výkupu od posouzení technického stavu aut až po vlastní výkup

Požadujeme

SŠ/VŠ, technické povědomí a znalost problematiky nákladních vozů, vhodné pro řidiče MKD s obchodními ambicemi, vhodné pro uchazeče s praxí ve správě (armádních) vozových parků, obchodní dovednosti, aktivní přístup, ŘP sk. „B“ („C“)

Nabízíme

práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení základní plat s vysokými provizními podíly dle úspěšnosti 50 - 70tis. Kč (dvousložková mzda), nástup možný dohodou

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okres, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: nákupčí, nákupčí, kupec, obchodník, obchodně technický zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita