Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - strojírenství

referenční číslo: 14883 | aktuálnost: 21.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete vybudovat svoji kariéru v moderní strojírenské společnosti na pozici KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ na Vyškovsku? Rád pracujete s výkresovou dokumentací a v CAD programech? Máte zkušenosti s konstrukcí a rád se podílíte na zlepšování procesů ve výrobě? Pak jste ten vhodný kandidát!

Úspěšná výrobní společnost hledá pro rozvoj konstrukčního týmu šikovné kandidáty na pozici:

KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • navrhování konstrukčních řešení v 3D programech
  • vytváření výkresové a technické dokumentace
  • spolupráce s výrobou
  • optimalizace technologických procesů ve výrobě
  • zpracování cenových nabídek
  • podílení se na řízení projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s konstrukcí
  • angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • praxi s 3D CAD programy
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • zázemí prestižní společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění a příjemný kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • další profesní růst
  • odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Vyškovsko

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Strojírenství