Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroenergetický inženýr

referenční číslo: 14891 | aktuálnost: 25.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Působíte v oblasti elektroenergetiky a hledáte práci, ve které budete pracovat na projektech pro partnery jako je ČEZ?

Pokud takovou práci hledáte v Královéhradeckém kraji, stačí nám zareagovat zasláním životopisu na pozici:

ELEKTROENERGETICKÝ INŽENÝR

Náplň práce

  • Technická specifikace projektů se zákazníkem
  • Konstrukční práce v CAD prostředí (Microstation)
  • Koordinace projektů v jednotlivých fázích, jezdění k instalacím rozvodných sítí, dozor

Požadujeme

  • Praxi a jiné zkušenosti v oblasti elektroenergetiky (zvážíme i absolventy)
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Znalost práce v CAD prostředí (AutoCAD, Microstation)

Nabízíme

  • Finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Školení – individuálně na základě požadavků zaměstnance
  • Časovou flexibilitu
  • Práci v menší firmě a svázanějším kolektivu místo korporátních vztahů
  • Lokalita: Královéhradecký kraj

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika