Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 30404 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a mnoho firemních benefitů.

  • opravy a údržba výrobních zařízení
  • spolupráce při tvoření plánu údržby
  • podílení se na přemisťování výrobních zařízení
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce při zavádění zlepšovacích opatření

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektro
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6 podmínkou
  • výhodou je znalost pneumatiky nebo hydrauliky, automatů, produktivní údržby (TPM) nebo rychlé výměny náhradních dílů (SMED)
  • min. 1 rok - udržba strojů, montáž strojů
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • volitelné firemní benefity
  • dotované stravování, občerstvení na pracovišti
  • pojištění
  • mobil

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Služby, osobní služby, au-pair, Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity