Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroprojektant NN - junior (25-30.000 Kč)

referenční číslo: 14778 | aktuálnost: 14.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte nebo budete mít vystudovanou elektrotechnickou školu? Získal/a jste při studium praxi v projektování? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti NN, VN nebo v automatizaci?

Mám pro Vás zajímavou příležitost pro získání zaměstnání ihned po studiu!

Pražská společnost zabývající se výstavbou elektrozařízení po celém světě hledá posilu na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT NN - JUNIOR (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Projektování zařízení NN případně VN
  • Zpracování technické dokumentace
  • Spolupráce s projektovým manažerem
  • Služební cesty do míst realizace (ČR, Evropa)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. min. § 5
  • Znalost programu ELCAD/AutoCAD
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Služební telefon
  • Uplatnění pro ABOSLVENTY
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu: Praha

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika