Typ nabídky

Minimální mzda

Java developer/developerka (Praha, Brno a Košice)

referenční číslo: 5922e715babecf367b575bfd | aktuálnost: 28.07.2017

Fio banka, a.s.

Koho hledáme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Java programátora. Vyhovoval by nám někdo zkušenější (praxe v Javě alespoň 5 let), schopný samostatně řešit problémy. Ale nebráníme se přijetí někoho méně zkušeného, kdo se umí učit na chybách vlastních i cizích.

Náplň práce

Pracovní náplň pro Javisty v Praze a Košicích bude zejména vývoj nových systémů, někdy se vyskytne úprava něčeho staršího. Jde většinou o Java backend aplikace, výjimečně i nějaké webové aplikace.

Pracovní náplň pro javisty v Brně bude zejména vývoj a údržba webových aplikací banky (internetbanking, e-Broker).

Pracujeme hlavně s čistou Javou EE (Brno) a SE 7/8 (Praha,Košice), Springem, Guava (Praha,Košice) Wicketem (Brno) a dalšími open source knihovnami. Proprietární knihovna je u nás výjimkou. Naše servery běží na Linuxu, vývoj převážně v Eclipse a na buildování máme Ant-Maven build.

Uvítáme:

Uvítáme zkušenosti s debugovaním Java aplikací, paměťovou optimalizací a
vícevláknovým programováním. Hodí se i orientace v unix shellu.

Co můžeme nabídnout?

Soustředění na práci, protože u nás se zbytečné schůze nepořádají. Účast na zajímavých projektech, které se v českých poměrěch nevyskytují často. Realizaci vlastních nápadů, pokud Váš nápad dáva smysl. Stabilitu finanční instituce, ale bez obrovské byrokracie velké firmy. No a samozřejmě to nechceme zadarmo.

Místo pracoviště: Praha, Brno, Košice,

Region: Praha, Jihomoravský kraj, Slovensko

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: developer, programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita