Typ nabídky

Minimální mzda

Výroba AUTO hadic Ostrava – až 19 000 Kč, stabilizační bonus 6 000 Kč

referenční číslo: 59208c59a5ad953f3c40dd3f | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

NÁSTUP IHNED!
PROVEDEME VÁS VÝROBOU!
STRAVENKY!
DOCHÁZKOVÝ A VÝKONOSTNÍ BONUS AŽ 42% PLATU!
STABILIZAČNÍ BONUS 6 000 KČ!

Popis pozice

Nabízíme:

  • Nástupní mzda až 19 000 Kč + stravenky (70 Kč/ks)
  • Stabilizační bonus po 3 měsících 3 000 Kč, po 6 měsících dalších 3 000 Kč
  • Motivující docházkový bonus až 12 % + výkonostní bonus až 30 %
  • Příspěvek na dopravu 3,40 Kč/km – i pro Ostraváky
  • Zázemí prosperující společnosti – profesní růst
  • Stabilní práce na smlouvu (HPP)
  • Zaškolení
  • 20 dní dovolené
  • Volné víkendy
  • 3 směnný provoz

Náplň práce:

  • Manipulace s výrobky
  • Formování hadic pro automobilový průmysl
  • Vizuální kontrola výrobku

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Ochota pracovat na směny

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní