Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant ERP - odbyt

referenční číslo: J7714 | aktuálnost: 23.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Jste samostatně uvažující, komunikativní a zodpovědná osobnost? Setkal/a jste se již s implementací ERP systémů?
Rád/a kombinujete svou práci s řízením vozidla a poznáváte zajímavé lidi a společnosti?
Pro našeho klienta, zavedenou českou společnost působící v oblasti IT, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant ERP - odbyt.

Náplň práce

● zodpovědnost za implementaci ERP - modul odbyt
● analýza potřeby zákazníka, tvorba a návrh řešení dle požadavků zákazníka
● implementace u zákazníků
● vzdělávání, podpora a školení uživatelů
● zodpovědnost za péči o klienta a servisní podpora

Požadujeme

● VŠ / SŠ zaměření logistika a management/ekonomika podniku/informatika s aplikací na ekonomiku
● nutná znalost odbytu a skladového hospodářství
● praxe v oblasti implementace ERP vekou výhodou
● zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců vítána
● znalost databází SQL výhodou
● analytické myšlení a schopnost učit se nové věci
● výborné komunikační a prezentační dovednosti
● ŘP sk. B

Nabízíme

● práce v moderní IT společnosti
● seberealizace a motivující finanční ohodnocení
● práce na zajímavých projektech pro významné klienty
● další vzdělávání v oblasti informačních technologií a firemních procesů

● firemní benefity(příspěvek na stravování, příspěvek na PP, firemní akce...atd.)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: tř. Kosmonautů 989, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup

Profese: ERP konzultant, IT konzultant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení