Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník údržby - Elektrikář (P4095)

referenční číslo: 591c02d2a5ad954c620d78b3 | aktuálnost: 26.03.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení, výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků, provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření, preventivní údržba strojů a zařízení, spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách, ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony, dodržování obecných pravidel BOZP při vykonávání pracovních povinností

Požadujeme

M/Ž, minimálně 2 roky praxe v oboru elektro, znalost a praxe v údržbě a opravách elektrických zařízení, vyhláška 50, § 6 a vyšší, dobrá orientace v elektro dokumentaci, schopnost pracovat ve vícesměnném provozu, schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby, schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení, revizní zkoušky slaboproud/silnoproud výhodou, znalost práce na PC (word,excel),

Nabízíme

perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, finanční odměna cca 25 tis. Kč, možnost dalších finančních příplatků, zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování (jídelna ve firemních prostorách), příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, roční odměny, pravidelné navýšení mzdy, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnání v příjemném pracovním prostředí a kolektivu

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, technik údržby, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity