Typ nabídky

Minimální mzda

Technik (PLC programátor, elektronik)

referenční číslo: 591a95eebabecf53f8122d02 | aktuálnost: 30.10.2017

DURA Automotive CZ, k.s.

DURA Automotive CZ, k. s., dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu, hledá pro závod v BLATNÉ nové kolegy.

Náplň práce

Zajišťuje činnost výrobní technologie

Spolupracuje a zajišťuje opravy elektrické části výrobních zařízení (hardware i software)

Zajišťuje komunikaci a spolupracuje s dodavateli výrobní technologie v případě nahlašování oprav, provádění oprav a zprovozňování nové technologie

Zajišťuje údržbu a správcovství software a hardware průmyslových robotů

Zajišťuje opravy prostředků výpočetní techniky ve výrobních zařízeních

Provádí rozbory a hodnocení úrovně používané technologie

Řeší technologické problémy výrobních zařízení po elektrické stránce u nových projektů

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického směru
Analytické schopnosti
Praxe s programováním jednoúčelových strojů (znalost PLC řízení, programování)
Vysoká pracovní iniciativa, komunikační schopnosti, práce v týmu
Pečlivost, smysl pro detail
Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou

Nabízíme

Práci ve stabilní mezinárodní firmě
Motivující finanční ohodnocení (základní mzda + čtvrtletní prémie)
Systém bonusů
Příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené (1 týden nad rámec zákona)
Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Programy rehabilitace pro zaměstnance
Dotované závodní stravování atd.

Místo pracoviště: Riegrova 495, Blatná, 38801

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita