Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonista/ka, Brno

referenční číslo: 59199d5ababecf21db0e2138 | aktuálnost: 19.08.2017

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku

Hledáme zkušeného/ou telefonistu/ku pro sjednávání schůzek:

Náplň práce

Hlavní odpovědnosti:

- Komunikace s klienty

- Sjednávání schůzek z databáze

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání

- Uživatelská znalost práce s PC (MS Excel, MS Word)

- Komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme:

- Spolupráci na DPP

- Časovou flexibilitu - možnost sjednávání schůzek z domova

- Zázemí kanceláře (Novobranská 4, 602 00 Brno)

- Vstupní zaškolení

- Přátelský kolektiv

Své nabídky s profesním životopisem zašlete prosím na uvedenou e-mailovou adresu: brno@zp.metlife.cz

Budeme se těšit na bližší spolupráci!

Místo pracoviště: Novobranská 4, Brno, 602 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Telekomunikace

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita