Typ nabídky

Minimální mzda

Executive Housekeeper

referenční číslo: 59198e6ba5ad953b3721de73 | aktuálnost: 10.08.2017

Imperial Hotel Ostrava

Pro Imperial Hotelu Ostrava hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici "Executive Housekeeper".

Náplň práce

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- AJ popř. znalost jiného světového jazyka výhodou
- schopnost vedení týmu
- dobré organizační schopnosti
- pečlivost, pracovitost, cit pro pořádek

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- systém zaměstnaneckých benefitů, možnost vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště: Tyršova 6, Ostrava, 702 00

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: housekeeping

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení