Typ nabídky

Minimální mzda

Chcete změnu a stabilní zaměstnání? volejte zdarma 800 100 110

referenční číslo: 5915a402a5ad956c950fc11b | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost v Klatovech zabývající se výrobou brýlových čoček a brýlových obrub, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY. MZDA 20.00-22.000Kč. PRÁCE VHODNÁ PRO KAŽDÉHO!
VOLEJTE ZDARMA PRO VÍCE INFORMACÍ kontaktovat telefonicky >> !!!
UBYTOVÁNÍ V PLZNI ZDARMA
SVOZOVÁ DOPRAVA Z PLZNĚ ZDARMA (TRASA: PLZEŇ – PŘEŠTICE – ŠVIHOV – KLATOVY)

Náplň práce

- manipulace s brýlovými čočkami
- příprava a kontrola zakázek
- obsluha strojů a zařízení

Požadujeme

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: KLATOVY
- práce na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda 20.000 – 22.000 Kč (fixní mzda 15.330 Kč + výkonnostní bonus až 2.299 Kč +prémie až 3.526 Kč)
- pravidelné navyšování mzdy po půl roce
- MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU
- 3směnný provoz (R/O/N)
- 4 týdny dovolené
- dotované stravování v závodní jídelně
- příspěvek na dopravu
- UBYTOVÁNÍ V PLZNI ZDARMA
- SVOZOVÁ DOPRAVA Z PLZNĚ ZDARMA (TRASA: PLZEŇ – PŘEŠTICE – ŠVIHOV – KLATOVY)
- vhodné pro muže i ženy

Místo pracoviště: Dřevěná ulice, Plzeň, 30100

Region: Česká republika

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy