Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroúdržbář do výroby (P4091)

referenční číslo: 5912d08ba5ad952082208162 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Budete zodpovědný za údržbu elektrozařízení a strojů ve výrobním závodě. Pracovat budete v nepřetržitém provozu. Budete také provádět drobné opravy, které si nevyžadují zásah servisní společnosti.

Požadujeme

Jste vyučen v oboru elektro a jste odborně způsobilý podle vyhlášky 50 Sb. a jste schopný vykonávat tuto činnost samostatně ( min. §6)?
Nemusíte mít nutně praxi v tomto oboru, ale musí Vás práce, kterou nabízíme zajímat. Pracuje se v nepřetržitém provozu, s tím musíte počítat.
Hledáme člověka samostatného spolehlivého, který bude platnou posilou týmu údržby.

Nabízíme

Bude o Vás postaráno - dostanete precizní zaškolení. Vaše odměna bude velmi zajímavá, počítejte se všemi příplatky danými zákonem. K tomu klient nabízí opravdu širokou škálu různých firemních benefitů - příspěvky na zdraví, masáže, vánoční dárky, odměny. Je toho opravdu mnoho, tak pošlete CV ! Vybrané kandidáty oslovíme a doporučíme k jednání klientovi.

Místo pracoviště: okolí, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, technik údržby, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity