Typ nabídky

Minimální mzda

Chemik/technik - junior

referenční číslo: 14570 | aktuálnost: 23.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventy vysoké školy chemického či technického směru a poohlížíte se po zajímavé pracovní příležitosti? Jste technicky založení a láká Vás prostředí chemické výroby? Chcete nastartovat svoji kariéru po boku silného partnera s významný postavením na trhu?

Potom pro Vás máme jedinečnou příležitost! Neváhejte a ucházejte se o pozici:

CHEMIK/TECHNIK - JUNIOR (OD 23 000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění technické podpory prodeje
  • zpracování odpovídající technické dokumentace
  • aktivní účast na obchodních jednáních se zákazníky
  • poskytování odborné podpory obchodníkům

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – chemický nebo technický obor
  • znalost anglického jazyka komunikativně
  • komunikativnost, chuť učit se nové věci a zdokonalovat se
  • zkušenosti s podporou prodeje VÝHODOU

Nabízíme

  • perspektivní práci na HPP vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • podporu odborného a jazykového vzdělávání
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Strojírenství