Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka - pro sjednávání schůzek, 25-30 000 Kč

referenční číslo: 590c8facbabecf7602603bf5 | aktuálnost: 28.06.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Hledáme asistentky / operátorky / telefonistky / telefonisty / telefonní operátorky výhradně pro sjednávání schůzek.

U této pracovní pozice nepůjde o žádný prodej, ani prezentaci výrobků či služeb, ale pouze o kontakt zákazníků pro sjednání schůzky s představitelem (obchodníkem) společnosti.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost)
- příjemný a zároveň zřetelný hlas
- schopnost samostatné práce + spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet)
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
- zajímavou, dlouhodobou práci v Praze
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- vhodné i pro důchodce, maminky na mateřské dovolené, studenty apod.
- možnost spolupráce jak na pracovní poměr, tak i na zkrácenou brigádu (DPP) (v odpoledních hodinách), dle dohody s kandidátem
- pravidelné měsíční výplaty - 25-30 000 Kč (průměrný plat po zapracování (FIX + bonusy))

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty